بانک کتاب بلیط قطار رزرو هتل بتن آماده خرید چای موزیک تور روسیه تور مالزی تور مالزی
بستن تبلیغات [X]
کاغذ دیواری ارزان قیمت : کاغذ دیواری ارزان


نت پیانو نت ویولن نت سنتور نت گیتار

کاغذ دیواری ارزان قیمت

کاغذ دیواری ارزان قیمت شامل کاغذ دیواریهای هستند که اکثریت جزو برندهای ایرانی و چینی هستند. مسلما از نظر کیفیت با کاغذ دیواریهای دارای کیفیت بالا قدرت رقابت نداشته ولی کاغربردهای خود را دارند.. جزو پرفوش ترین کاغذ دیوایها می باشند.

ویژگی اصلی کاغذ دیواری های ارزان ، مسلماً قیمت آنها می باشد و بیشتر توسط قشر ضعیف و متوسط خریداری می شوند. کاربردهای آن معمولا برای مکانهای موقتی می باشد. مثلاً کسانی که برای مدت مشخص در مکانی هستند و نمی خواهند متحمل هزینه زیاد شوند از این کاغذ دیواریها استفاده کنند.

کاغذ دیواری ارزان معمولا کاغذ دیواری های با کیفیت و مرغوب با جنس مناسبی نخواهد بود. به تبع نگهداری و مراقبت از کاغذ دیواری ارزان دشوارتر از کاغذ دیواری گران قیمت است. چون کاغذ دیواری ارزان قابل شست و شو نیست‌. جنس کاغذ دیواری های ارزان بی کیفت و نازک است و مثل مقوا به نظر می آید و به تبع احتمال پارگی و آسیب دیدگی بیشتر خواهد بود. اما کاغذ دیواری ارزان تولید چین به نام برند رویال ؛ با وجود قیمت ارزان قابل شست و شو می باشد و نسبت به هزینه ی کمی که متحمل میشوید میتوانید کاغذ دیواری مناسب و خوبی را داشته باشید.

[ بازدید : 4 ]

[ سه شنبه 24 بهمن 1396 ] [ 14:02 ] [ مبنا ]

[ ]